Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Humpolec, Okružní, 1125 m2

Okružní, Humpolec

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Info k ceně u RK + DPH)

Prémioví partneři v Humpolci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

KAVKA REAL ESTATES Vám exkluzivně zprostředkují prodej komerčního pozemku o celkové výměře 1125 m2 na ulici Okružní v Humpolci ( EXIT 90, D1 ). Na pozemku je vydané platné stavební povolení pro původní záměr stavby. Aktuálně je zpracovaná architektonická studie na obchodní centrum. Studie byla posouzena komisí pro architekturu a urbanismus. Dispoziční členění obchodní centrum: 1.PP - restaurace, 15 vnitřních garážových stání. 1.NP - prodejní plochy. 2.NP - prodejní plochy. 3.NP - tři byty, sklady a kancelář. Pozemek se nachází v lukrativní části Humpolce. Z inženýrských sítí jsou k dispozici: elektřina zavedena je v provozu, voda zavedena v provozu, plyn připraven v kiosku na hranici pozemku, kanalizace na hranici pozemku. V případě zájmů o více informací či prohlídku kontaktujte makléře společnosti.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Info k ceně u RK + DPH
Aktualizováno
26. 5. 2023
Adresa
Okružní, Humpolec
ID
0301
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha nemovitosti
1125 m2
Ukazatel energetické náročnosti
169 kWh/m2 za rok
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo KAVKA REAL ESTATES

KAVKA REAL ESTATES

Karlovarská 1104/14b, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Lukáš Kavka

Lukáš Kavka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Humpolci?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.