Střechy banner

Prodej pozemku pro bydlení, Praha - Ďáblice, Statková, 503 m2

Statková, Praha 8, Ďáblice

8 249 200 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 39 313 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Praze 8

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Zprostředkujeme Vám ke koupi šest plně zasíťovaných stavebních pozemků o rozměrech 503 m2, 516 m2, 520 m2, 588 m2, 694 m2 a 755 m2 v lokalitě Praha 8 Ďáblice. Pozemky se nacházejí ve stavební oblasti, kde se realizují novostavby, jsou zrealizovány příjezdové komunikace ze zámkové dlažby a tak jak již zmiňujeme pozemky jsou plně zasíťované. Dopravní dostupnost zajišťují autobusy MHD jejíž zastávka je v docházkové vzdálenosti a samotná lokalita nabízí maximální občanskou vybavenost, která pramení z dlouhé historie této lokality. Nabízíme Vám jak koupi samotného pozemku, tak i možnost výstavby rodinného domu a to buď dle Vašeho vlastního projektu a nebo Vám nabídneme výběr z několika moderních možností projektů našich. V případě, že se rozhodnete pro koupi pozemku s následnou výstavbou domu, zajistíme pro Vás kompletní službu a to od vyřízení stavebního povolení, vlastní výstavbu domu, vybavení interiéru i realizaci zahrady. Ceny jednotlivých pozemků vycházejí z ceny 16.400,-Kč za m2.

Parametry pozemku

Cena
8 249 200 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 1. 2023
Adresa
Statková, Praha 8, Ďáblice
ID
12436/2918
Plocha nemovitosti
503 m2
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jiří Bílek

Jiří Bílek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Praze 8?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.