Střechy banner

Prodej pozemku pro bydlení, Všemina, 982 m2

Všemina

1 320 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 6 291 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prémioví partneři v Všemině

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Kopačka - SMS Finance

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 982 m², Všemina

Připravili jsme pro Vás pozemek k bydlení o ideální výměře 982 m2 pro stavbu rodinného domu. Nachází se v klidné lokalitě obce Všemina a svojí polohou Vám poskytne krásný výhled na okolní i protější louky a lesy. Pozemek je svažitý a bude potřeba jej zarovnat, ale odmění se Vám zmíněným výhledem a klidem. Co se týká inženýrských sítí, elektřina, voda a kanalizace jsou v blízkosti pozemku. V obci Všemina je mateřská škola, základní škola, obchod. Nejbližší větší obcí s veškerou občanskou vybaveností jsou Slušovice. Okolí pozemku Vám dodá pocit klidu, je zde spousta možností jak trávit, dnes cenný, volný čas s nejbližšími. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.

Parametry pozemku

Cena
1 320 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
28. 1. 2023
Adresa
Všemina
ID
817206
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
982 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jana Kavač Bardodějová

Jana Kavač Bardodějová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Všemině?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.