Prodej pozemku pro bydlení, Terezín, 1200 m2

Terezín

1 949 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 9 288 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Terezíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1.200 m2, který je dle platného územního plánu vhodný k výstavbě rodinného domu příp. rekreačního objektu, nacházející se v obci Terezín u Čejče. Jedná se o rovinatý pozemek ležící v klidné části obce, v jehož okolí nyní probíhá nová výstavba rodinných domů. Inženýrské sítě (elektřina, voda) se nacházejí na hranici pozemku, k němuž vede místní asfaltová komunikace. Uliční šíře pozemku je přibližně 16 m a délka přibližně 75 m.

Terezín je obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, nacházející se 18 km od Hodonína, s dobrou dostupností do Brna cca 40 minut. Žije zde přibližně 400 obyvatel. Od roku 2002 je členem Mikroregionu Hovoransko. Obcí protéká Čejčský potok.

Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

Parametry pozemku

Cena
1 949 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
18. 5. 2023
Adresa
Terezín
ID
E3355L005-1
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
1200 m2
Elektřina
230V
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jiří Nádeníček

Jiří Nádeníček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Terezíně (okr. Hodonín)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.