Prodej bytu 1+kk, Vsetín, Dolní Jasenka, 27 m2

Dolní Jasenka, Vsetín

Prémioví partneři v Vsetíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k bytu

Prodej garsonky, Vsetín - Dolní Jasenka

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví na adrese Dolní Jasenka 776. Byt s lodžií je v původním a udržovaném stavu, nachystaný k rekonstrukci podle potřeb nového majitele. Měsíční náklady od 2.729,-Kč. Byt je vhodný i jako investice s dobrými předpoklady pro pronájem. Naše společnost je schopna zajistit kompletní rekonstrukci na míru a zajistit i nejvýhodnější možnost financování. Volné ihned.

Parametry bytu

Cena
1 369 000 Kč Spočítat hypotéku
Aktualizováno
6. 6. 2023
Adresa
Dolní Jasenka, Vsetín
ID
L072025
Plocha užitná
27 m2
Vlastnictví
Osobní
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 25 lidí

Prodejce

Realitní kancelář AZ s.r.o.

Realitní kancelář AZ s.r.o.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Vsetíně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.