Prodej obchodního prostoru, Prostějov, Sportovní, 290 m2

Sportovní, Prostějov

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)

Prémioví partneři v Prostějově

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi dobře udržovanou vilu, kterou lze využít jako obchodní prostor v obci Prostějov, okres Prostějov. Tento cihlový patrový objekt se třemi podlažími o celkové užitné ploše 290 m² a ploše parcely 531 m² nabízí nejen komfortní prostornost, ale také možnost parkování pro šest vozidel.

Tato nemovitost má velký potenciál pro investory, kteří hledají příležitost pro dlouhodobé i krátkodobé pronájmy. Vzhledem k tomu, že se nemovitost nachází v blízkosti tenisových kurtů a sportovního areálu, má vlastní bazén i saunu, lze ji tak využít pro podnikání v oblasti regenerace, fyzioterapie, wellness, ubytování a rekondičních služeb.

Vilu lze přebudovat také na tři bytové jednotky a nebo využít jako ubytovací zařízení. Nachází se blízko centra obce, což znamená, že je v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a má snadný přístup k dopravním spojům.

Odpad je připojen na kanalizaci. Nemovitost je vybavena základními inženýrskými sítěmi, což umožňuje snadnou adaptaci a úpravy podle konkrétních požadavků nového majitele.

Vzhledem k výhodné poloze a již zmíněnému potenciálu nemovitosti je návratnost investice vysoká.

Dům je situován jako řadový krajní. Dům je ze zdiva Porotherm 440, stropy jsou hurdiskové. Střecha domu je valbová, krytina pálená taška. Vytápění domu je ústřední s plyn. kotlem, ohřev vody zajištěn taktéž plynovým kotlem. V domě je centrální vysavač (nový před 2 lety). Celý dům je zajištěn elektronickým zabezpečovacím systémem s kamerami. Do domu je přiveden optický kabel. V domě je domácí ústředna, domácí telefony v každém pokoji, společná anténa a bezpečnostní zajištění.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
22. 8. 2023
Adresa
Sportovní, Prostějov
ID
2958
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
290 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
180 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 17 lidí

Prodejce

Bc. Ivona Novák Zdráhalová

Bc. Ivona Novák Zdráhalová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Prostějově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.


Vybrané články z našeho blogu