Pronájem zahrady, Kosov, 370 m2

Kosov

Prémioví partneři v Kosově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Miluše Vinterová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Realitní kancelář, Jesenická realitní v zastoupení majitele nabízí k pronájmu zahradu v obci Kosov okr. Šumperk. Zahrada má rozlohu 370 m2 a je v osobním vlastnictví. Zahrada je oplocena a zabezpečená proti cizímu vniknutí. Součásti zahrady je i dřevěná bouda na úschovu nářadí. Bohužel je momentálně zarostlá, protože bývalý nájemník zanedbal údržbu. Pan majitel už pracuje na obnově a vyřezání náletů. Jsou zde stromy, jako je ořech, jabloň atd. Zahrada je volná od 1 června 2023 a nájemné na celý rok činí 5 000 Kč + plus jeden nájem jako provize RK.

Parametry pozemku

Cena
5 000 Kč /za rok Spočítat hypotéku
Aktualizováno
6. 6. 2023
Adresa
Kosov
ID
00063
Plocha nemovitosti
370 m2
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Kamil Filgas

Kamil Filgas

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Kosově?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.