Pronájem zahrady, Vysoké Mýto - Vysoké Mýto-Město, 731 m2 (ID: 3267368)

Vysoké Mýto-Město

2 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Vysokém Mýtu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Pronájem zahrady, 289 m², Vysoké Mýto

Nabízíme Vám k pronájmu zahradu v zahrádkářské kolonii ve Vysokém Mýtě na ulici Průmyslová. Na pozemku o 289 m² se nachází kůlna na uložení zahradního náčiní, zeleň a v zadní části zahrady pramení potok. Je zde možnost vybudování záhonků, skleníku, ohniště či zahradní chatky. Po připojení svého vodoměru, lze čerpat pitnou vodu ze společného řádu. Lze též oplotit. Možnost parkování Vašeho automobilu je před zahradou na pozemku v podílovém vlastnictví. Hledáme klidného, spolehlivého a dlouhodobého nájemníka. Měsíční nájem činní 2000,- KČ, jednorázový poplatek RK činní 5000,- KČ. Budeme se na Vás těšit.

Parametry pozemku

Cena
2 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
4. 6. 2023
Adresa
Vysoké Mýto-Město
ID
835604
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
731 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 16 lidí

Prodejce

Nikola Matoulková

Nikola Matoulková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Vysokém Mýtu?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.