Prodej lesa, Štítná nad Vláří-Popov, 13530 m2

Štítná nad Vláří-Popov

297 664 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 419 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Štítné nad Vláří

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Kopačka - SMS Finance

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Prostřednictvím internetové online aukce nabízíme k prodeji pozemky ve výlučném vlastnictví i podílovém spoluvlastnictví v k. ú. Štítná nad Vláří, okres Zlín o celkové výměře 13.530 m2. Jedná se o pozemky evidované jako lesní pozemek, orná půda a trvalý travní porost. Pozemky se nachází severně a jižně od obce Štítná nad Vláří. Aukce se koná 17. 7. 2023 v 10 hodin. Pro více informací kontaktujte makléře.

Parametry pozemku

Cena
297 664 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
6. 6. 2023
Adresa
Štítná nad Vláří-Popov
ID
4851
Lokalita objektu
Samota
Plocha nemovitosti
13530 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lucie Opatřilová

Lucie Opatřilová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje lesů v Štítné nad Vláří?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.