Prodej - trvalý travní porost, Bartošovice, 1881 m2

Bartošovice

47 025 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 224 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Bartošovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k pozemku

Prostřednictvím internetové online aukce nabízíme k prodeji lesní pozemek s trvalým travním porostem v k.ú. Bartošovice na Novojičínsku, Moravskoslezský kraj. Celková výměra pozemku je 1881 m2 a nachází se blízko vodní plochy na jihu obce Bartošovice. Aukce bude probíhat 12. 7. 2023 v 10 hodin. Pro podrobnější informace o aukci kontaktujte realitního makléře.

Parametry pozemku

Cena
47 025 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
6. 6. 2023
Adresa
Bartošovice
ID
3893
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha nemovitosti
1881 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lucie Opatřilová

Lucie Opatřilová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje trvalých travních porostů v Bartošovicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.