Prodej rodinného domu, Bělá, 200 m2

Bělá

5 281 500 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 25 170 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Bělé

Informace k domu

Vstupte do světa nevšedních možností v srdci malebné obce Bělá! Tento dvougenerační dům, již po částečné rekonstrukci, otevírá brány k novému standardu luxusního bydlení. S přidanou hodnotou v podobě prostorné terasy, která se rozkládá pod širým nebem, můžete každý den prožívat okouzlující okamžiky venku. Přemýšlíte o osvěžení? Ocitnete se u bazénu, který dodává vašemu domovu touhu po dokonalém spojení relaxace a zábavy.

Tato nemovitost nabízí nejen krásné prostory pro rodinu, ale s možností oddělení na dvě samostatné bytové jednotky získáváte flexibilitu a investiční potenciál. Každá jednotka má svůj vlastní unikátní půvab, zároveň však zůstává spojením elegantního designu a praktičnosti.

Přitom částečná rekonstrukce poskytuje ideální základnu pro další úpravy dle vašich vlastních představ a požadavků. Otevírá to dveře k tvorbě domova, který je plně přizpůsoben vašim individuálním potřebám.

A to není vše! Tato nemovitost nabízí také nevyužité půdní prostory, které otevírají příležitost pro vybudování jednoho podkrovního bytu či mezonetu. Tím získáváte nejen další prostor pro bydlení, ale i jedinečnou příležitost přizpůsobit si domov podle svých snů.

Máte tak na výběr dvě varianty – buď investujete a získáváte stabilní příjem z pronájmu nebo kombinujete investici s vlastním bydlením a tvoříte si vlastní útulný kout. Zveme vás k objevení tohoto domu, kde každý roh ukrývá příběh a každý krok zve k novým dobrodružstvím. Vaše domovské útočiště v Bělé čeká, aby oživilo vaše sny a přivedlo je k životu.

S financováním Vám rádi pomůžeme a dle Vašich požadavků a možností najdeme nejlepší řešení přímo na míru pro Vás.
BO! by byla škoda, kdyby Vám tato jedinečná nabídka utekla.
BO! s námi koupíte Bezpečně a Odborně!

Parametry domu

Cena
5 281 500 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
21. 11. 2023
Adresa
Bělá
ID
3888
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
200 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
101 m2
Plocha nemovitosti
800 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Septik, Jímka
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Miroslava Petličarovská

Ing. Miroslava Petličarovská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Bělé (okr. Opava)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu