Prodej ubytování, Benešov, 3000 m2

Benešov - Konopiště

85 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 405 085 Kč /za měsíc

(Včetně provize a právního servisu.)

Prémioví partneři v Benešově

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Nabídka, u které pojem “vyjimecny” obnáší úplně jiný obsah, než se s ním běžně setkáte.

Dobrý den.

Exkluzivně nabízíme výjimečnou investiční příležitost. Jedná se o prodej Vily, kterou nechal postavit František Ferdinand d’Este pro své hosty. Vila se nachází na území vyhlášené kulturní památky – Zámeckého Parku Konopiště. Díky zajímavému osobnímu příběhu tato vila a její přilehlé pozemky jako jediný na tomto území zůstaly v osobním vlastnictví, a ted se mohou stát Vaší.

- Jedná se o částečné podsklepenou budovu z roku 1900 ve stylu Nové Gotiky, stojící na základech z 16 století, která čítá 4 nadzemní podlaží. Současná plocha je přes 1900 m2, však k dispozici je vydané a platné územní rozhodnutí pro výstavbu Boutique Hotelu o 25 luxusních pokojích a apartmánech. Ale je tady možnost realizovat nejen boutique hotel, ale i jiné projekty, jako například soukromá klinika. Toto místo poskytuje klidné a odlehlé prostředí, ideální pro poskytování špičkové zdravotní péče a rehabilitace.

- V projektu jsou dále Spa, krytý bazén, 5* restaurace, Vídeňská kavárna, parking, rybník, a podle něho se celková plocha zvětší na 2891 m2.

- Prostor pro vybudování soukromého parku i s fontánou.

- Plocha pozemku ve vlastnictví je 6848 m2, je možnost je rozšířit o dalších 5258 m2.

- Vila je v dobrém a udržovaném technickém stavu, a to včetně statiky.

- Naprosto výborná dostupnost - z centra Prahy je pouhých 35 minut autem po D1 a následně po nově postavenému úseku E55. Z Letiště Václava Havla 50 minut.

- Bezkonkurenční okolí Zámeckého parku, samotného Zámku Konopiště, a navíc Přírodní Divadlo, Růžová Zahrada, velkorysý Konopišťský rybník.

- Pro budoucí hosty hotelu k dispozici také jsou: Největší v České Republice - golf Konopiště, letiště Benešov pro veřejné a soukromé lety, velký počet malebných cyklotras, jízdy na koních, lety balónem, a spousta dalších možných aktivit.

V okolí Prahy je velmi omezený výběr luxusních hotelů, kteří jsou schopni nabídnout svým hostům noblesní pobyt a služby. Vila d’Este a její okolí rozhodně umožní budoucímu investorů realizovat projekt takového úrovně.

V případě jakýchkoliv dotazů a pro získání podrobných informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro Vás zařídíme osobní prohlídku této krásné vily.

Be Noble team.

Parametry nemovitosti

Cena
85 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Aktualizováno
21. 2. 2024
Adresa
Benešov - Konopiště
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
3000 m2
Typ objektu
Patrový

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Realitní Kancelář Noble

Národní 135/14, Praha, Nové Město

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ilya Fominykh

Ilya Fominykh

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Benešově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.


Vybrané články z našeho blogu