Prodej rodinného domu, Velké Hamry, 200 m2 (ID: 3426572)

Velké Hamry

2 950 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 14 059 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Velkých Hamrech

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k domu

Rodinný dům s příslušenstvím a pěkným pozemkem postavený nad železniční tratí ve východním svahu obce Velké Hamry v zástavbě rodinných domů podél obecní asfaltové komunikace nedaleko centra obce. Nemovitost byla postavena jako zděný nepodsklepený objekt rodinného domu s obytným podkrovím pod sedlovou střechou ve dvacátých letech minulého století. Koncem sedmdesátých let byla provedena podsklepená přístavba přízemí i podkroví severním směrem a dále pak přízemní přístavba kotelny s uhelnou západním směrem domu. V této době byla provedena i celková rekonstrukce domu včetně osazení nových dřevěných zdvojených oken, vybudováno ústřední vytápění s kotlem na tuhá paliva, osazena nová plechová střešní krtina, rozvody inž.sítí včetně soc.zařízení. K domu přináleží pozemek tvořící pás kolem domu od komunikace s oplocenou zahradou západním směrem, kopanou studnou s možností využití jako druhý zdroj vody a ovocnými i okrasnými stromy. Dům byl původně postavený k bydlení jedné rodiny a po rekonstrukci pak byl využíván k bydlení dvou rodin s bytem v přízemí a podkroví.
Vstup do domu je ve směru od komunikace ze severní strany do předsíně a dále do chodby v přízemí se schodištěm do podkroví a podstřeší. V přízemí je z chodby vstup do kuchyně s navazujícím větším pokojem napravo a menším nalevo. Dále je z chodby vstup do koupelny, WC, spíže a do přístavby kde je umístěná kotelna s uhelnou se vstupem na zahradu nad domem. V podkroví je chodba se schodištěm na půdu a vstup do kuchyně s navazující koupelnou (WC), obývacím pokojem s komorou a ložnice. V podstřeší je volný půdní prostor nad původní částí domu. V suterénu pod přístavbou je garáž přístupná z terénu pod domem. V jihovýchodním rohu domu byla k venkovnímu sklepu (původní chlév) přistavěná přízemní zděná garáž propojená se sklepem. Tato přístavba garáže a sklepa je vlhká a vhodná pouze jako sklad zeleniny.
Konstrukčně je objekt domu v dobrém tech. stavu s vybavením a vnitřními rozvody ze sedmdesátých a osmdesátých let. Dům byl po celou dobu užíván rodinnými příslušníky k bydlení s pravidelnou údržbou domu a zahrady, ale vzhledem k věku majitele je vnitřní vybavení domu nedostatečné pro současné standardy bydlení. Objekt domu je napojený na elektřinu zemním kabelem, vodovod a kanalizaci procházející obecní komunikací pod domem.
Obec s dobrou dostupností a spojením na Prahu,Hradec Králové, Krkonoše…(autobus, vlak) s fotbalovým hřištěm včetně hřišť pro děti, školou, školkou, restauracemi, obchody potravin, pekárnou, řeznictvím…..

Parametry domu

Cena
2 950 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 2. 2024
Adresa
Velké Hamry
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
200 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Podlahová plocha
200 m2
Plocha nemovitosti
824 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality Jizerské hory

Krkonošská 604, Tanvald, Šumburk nad Desnou

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Zdeněk Brezar

Zdeněk Brezar

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Velkých Hamrech?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu