Prodej garážového stání, Praha - Stodůlky, náměstí Junkových, 14 m2

náměstí Junkových, Praha

499 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 378 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Praze

Stěhovací služby

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji venkovní parkovací stání na adrese nám. Junkových 2870/3. Parkovací místo je umístěno v uzavřeném areálu, přístupném pouze prostřednictvím brány ovládané dálkovým ovladačem. Toto řešení zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti a pohodlí pro majitele vozidla.

Toto venkovní parkovací místo je ideální volbou jak pro osobní použití, tak pro investici s možností dalšího pronájmu. Lokalita Praha 5 je vysoce žádaná pro svou dobrou dostupnost, kompletní občanskou vybavenost a příjemné životní prostředí.

V případě zájmu o prohlídku nebo pokud potřebujete více informací, neváhejte kontaktovat našeho makléře. Těšíme se na vaši reakci a děkujeme za váš zájem.

Parametry nemovitosti

Cena
499 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 4. 2024
Adresa
náměstí Junkových, Praha
ID
1958
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
14 m2
Patro
1.
Typ objektu
Přízemní
Výtah
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo REALITY K+L

REALITY K+L

třída T. G. Masaryka 989, Roudnice nad Labem

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 11 lidí

Prodejce

Kryštof Hrala

Kryštof Hrala

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garážových stání v Praze?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.


Vybrané články z našeho blogu