Prodej apartmánu, Chorvatsko, Skradin, 665 m2

Chorvatsko, Skradin

Cena na vyžádání /za nemovitost

(cena u makléře)

Prémioví partneři

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční prostory typu Apartmány v obci Skradin, okres Grad Skradin. Tento cihlový objekt se nachází v velmi dobrém stavu a nabízí široké možnosti investice s vysokou návratností. Jedná se o patrový dům s celkovým počtem podlaží . Apartmány se nacházejí na 3. podlaží s celkovou zastavěnou plochou 665.29m². Vybavení nemovitosti je kompletní včetně elektřiny 230 V.

Tato investice nabízí nejen možnost pronájmu, ale také výhodnou polohu v atraktivní obci Skradin, která je oblíbená u turistů a má strategickou pozici pro podnikání v oblasti cestovního ruchu. Díky svému stavu a vybavení je tento objekt připravený k okamžitému využití a generování stabilního příjmu z pronájmu.

Investoři budou jistě ocenit potenciál této investice a možnost dlouhodobého zhodnocení kapitálu. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
22. 3. 2024
Adresa
Chorvatsko, Skradin
ID
2215
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
812 m2
Patro
3.
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
665 m2
Podlahová plocha
665 m2
Elektřina
230V
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Irena Padron Peňa

Irena Padron Peňa

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje apartmánů?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.


Vybrané články z našeho blogu