Pronájem zahrady, Bezměrov, 450 m2

Bezměrov

1 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Bezměrově

Informace k pozemku

Nabízíme Vám k pronájmu zahrady v obci Bezměrov, která spadá pod okresní město Kroměříž.

Je možné vybírat s celkem třech oplocených zahrad ( č.1 - 454,5m2; č.2 - 454,5m2; č.3 - 523,1m2). Oplocené zahrady se širokou bránou pro vjezd se nachází v okrajové části obce s výhledem na rodinné domy a pole. K zahrádkám je možný příjezd po nezpevněné komunikaci s možností parkování. Bude zde možné připojení k elektřině.

Obec je zajímavá tím, že patří mezi nejstarší slovanské osady a je výborným výchozím bodem pro cyklistiku a výlety do okolí. Nachází se 7 km severozápadně od okresního města Kroměříž na pravém břehu řeky Hané. Má velmi dobrou dostupnost jak autem, autobusem, tak i vlakem s nedalekým nájezdem na dálnici D1.

Parametry pozemku

Cena
1 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
22. 5. 2024
Adresa
Bezměrov
Plocha nemovitosti
450 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

TOP REAL INVEST

Oskol 319/23, Kroměříž

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

David Vyzula

David Vyzula

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Bezměrově?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu