Prodej restaurace, Trutnov, Prokopa Holého, 793 m2 (ID: 3556871)

Prokopa Holého, Trutnov - Horní Předměstí

14 999 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 71 481 Kč /za měsíc

(Cena včetně provize RK a právních služeb. O ceně je možno jednat.)

Prémioví partneři v Trutnově

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční objekt o celkové užitné ploše 793,3 m2, sloužící z větší části jako provozovna restaurace. V přízemí se nachází menší prodejna potravin. V zadní části budovy je umístěna výměníková a tlaková stanice (276,94 m2), která se na základě stávající smlouvy s ČEZ Teplárenská a.s. podílí z 34,61 % na nákladech na opravy a zachování společných částí.

Objekt se nachází v zástavbě obytných domů, tvořících sídliště, v ulici Prokopa Holého v Trutnově. V blízkosti sídliště se postavena základní škola. Budova je napojena na rozvod elektrické energie, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, horkovod a zemní plyn je na hranici pozemku.

Objekt je dvoupodlažní, nepodsklepený. Je založen na betonových patkách a betonových pasech. Jedná se o železobetonový montovaný skelet. Stropní konstrukce jsou provedeny z železobetonových panelů. Část obvodových stěn je vyzděna, z části jsou stěny provedeny z lehkého obvodového pláště (tzv. boletické panely). Střecha je plochá. Její konstrukci na betonových panelech tvoří škvárový násyp v tl. 3-13 cm, plynosilikát v tl. 20 cm, asfaltopískový koberec a dřívější lepenka byla před několika lety nahrazena hydroizolační PVC fólií určenou na ploché střechy. Objekt má provedeny vnitřní svody. Okna jsou dřevěná zdvojená, dveře uvnitř objektu dřevěné. Schodiště z 1. NP do 2. NP je ocelové se stupni z terasa.

V objektu jsou nainstalovány rozvody topení s radiátory, současný majitel však vytápí objekt elektrickými přímotopy. Celé 2. NP slouží jako restaurace. tuto tvoří celkem čtyři místnosti z nichž v jedné je umístěn bar s výčepem, se zázemím pro personál v jedné části a stoly s židlemi pro hosty v druhé části. Druhá místnost rovněž slouží pro běžné hosty restaurace. Další místnost je užívána z části jako salonek a z části pro umístění zábavního zařízení (kulečník, billiard, elektronické šipky apod.). Poslední, největší místnost, slouží jako sál s tanečním parketem, kde je možno zajistit až 100 míst k sezení. V 1. NP je prodejna potravin a sociální zařízení pro muže a ženy, které náleží k restauraci.

Venkovní omítky jsou v převážné části provedeny z břízolitu, v části je provedena keramická mozaika, v části je proveden lehký obvodový plášť. Vnitřní omítky jsou štukové, místnosti ve 2. NP jsou obloženy dřevěným obkladem. V objektu je instalován výtah o nosnosti 500 kg. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Objekt je užíván od roku 1971.

Objekt je možno nadále provozovat jako restauraci a prodejnu potravin, případně lze uvažovat o rekonstrukci na bytové jednotky. Vzhledem k lokalitě by po takových bytech byla velká poptávka. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N84531.

Parametry nemovitosti

Cena
14 999 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně provize RK a právních služeb. O ceně je možno jednat.
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Prokopa Holého, Trutnov - Horní Předměstí
ID
N84531
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
793 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Sídliště
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 235 lidí

Prodejce

Jiří Jungman

Jiří Jungman

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje restaurací v Trutnově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.


Vybrané články z našeho blogu