Pronájem zahrady, Branžež, 600 m2 (ID: 3593079)

Branžež

5 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Branžeži

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabídka k dlouhodobému pronájmu zahrady v obci Branžež, Nová Ves, cca 8 min. chůze od hráze Komárovského rybníka. Zahrada leží v údolí Kněžmostky, s výhledem na skalní „Oko“.
Na zahradě aktuálně porost borovice a břízy. Zahrada sousedí se soukromým vzrostlým lesem, který je ve vlastnictví majitele nabízené zahrady. Les je velmi členitý ( údolí, skalní útvary, jeskyně, převisy) o rozloze 4 ha a je možné ho užívat pro rekreaci. Na zahradě je možné instalovat altán, maringotku, další po dohodě. Elekto + voda nejsou zavedeny na pozemek.
Pozemek zatím není oplocen.

Parametry pozemku

Cena
5 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Branžež
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
600 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Vít Kadlec - Reality Centrum Praha

Ratajská 1267, Praha, Újezd nad Lesy

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Vít Kadlec

Vít Kadlec

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Branžeži?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu