Prodej zemědělské usedlosti, Stárkov, 285 m2

Stárkov

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Stárkově

Informace k domu

Hledáte útočiště v klidné lokalitě, daleko od rušných měst, a přitom v dosahu přírodních krás? Máme pro Vás ideální nabídku! Nabízíme kouzelnou chalupu/usedlost s velkým pozemkem nedaleko Národní přírodní rezervace Adršpašsko-Teplické skály, v okrajové části obce Stárkov – Horní Dřevíč. Tento kouzelný kout skýtá neskutečně krásné výhledy do luk a lesů zejména směrem na Pustiny (581 m n. m.).

Hlavní přednosti nemovitosti:

Poloha a soukromí: Chalupa je dostatečně vzdálena od hlavní silnice, což zajišťuje klid a soukromí, přitom je však dobře dostupná z hlavního tahu z Náchoda do Adršpachu.

Rekonstrukce a využití: Krásně zrekonstruovaná obytná část v přízemí (76 m²) nabízí moderní komfort. V druhém nadzemním podlaží je kompletní apartmán s kuchyňkou, koupelnou a WC, aktuálně nabízený k pronájmu (55 m² + spací část ve vyvýšeném patře). Druhá část podkroví je dosud prázdná a nabízí možnost vybudování dalšího velkého apartmánu se samostatným příchodem z venku. Pod domem je i menší sklep.

Prostorná přístavba/technické zázemí: Vedle chalupy se nachází prostorná přístavba využívaná jako vytápěná garáž/dílna či sklad s parkovací kapacitou 4-5 osobních aut (154 m²).

Relaxace a zábava:
Za domem je relaxační zóna s velkým bazénem zabudovaným do země a posezením, ideální pro letní dny.

Vybavení a technické zázemí:

Vytápění: Automatický kotel na uhlí se zásobníkem, s rozvody teplé vody do podlahového vytápění (v přízemí) a radiátorů v apartmánu a technické zázemí. V moderní a vybavené kuchyni je i kachlový sporák, jehož druhá část - kachlový výměník - se nachází v obývacím pokoji, kde v zimě vytváří útulnou atmosféru.

Voda: Voda je přivedena ze společné obecní studny.

Zahrada: Na velké zahradě jsou ovocné stromy i dva staré včelíny, které dodávají místu tradiční venkovský ráz.

Příjezd a parkování: Příjezd k domu je po obecní a vlastní kameněné cestě, parkování je možné na pozemku nebo v prostorné přístavbě/garáži.

Klid a krásná příroda: Hlavní výhodou usedlosti je její poloha. Nachází se v okrajové části obce, která zajišťuje klid a soukromí, přitom je však snadno dostupná. V okolí najdete jen několik chalup a trvale obydlených domů, přičemž dominantní jsou zde pastviny a lesy.
Nepropásněte tuto jedinečnou nabídku!

Usedlost se prodává zařízená, pouze bez osobních věcí majitelů a několika kusů nábytku. Majitele nabízejí plochou parcely 8.607 m2. Kdy jde o plochu 4.824 m2 kolem domu + 3.783 m2 přilehlý stavební pozemek, který nemusí být součástí prodeje domu.

Hledáme zájemce, který ocení pohodlí a klid, které nabízí tento kout Královéhradeckého kraje. Lokalita Adršpašsko teplických skal patří mezi TOP 3 navštěvované turistické cíle v Královéhradeckém kraji.

V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Stárkov
ID
202419
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
285 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
8607 m2
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Ing. Martin Němec

Ing. Martin Němec

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských usedlostí v Stárkově?


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu