Prodej rodinného domu, Praha - Chodov, Blažimská, 295 m2

Blažimská, Praha 4 - Chodov

36 950 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 176 093 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Praze 4

Stěhovací služby

Informace k domu

V rámci developerského projektu Rezidence Chodovec vznikne 90 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk a 8 rodinných domů. Výstavba bude zahájena v listopadu 2023, dokončení je naplánováno na konec roku 2025.
K prodeji nabízíme samostatně stojící rodinný dům o dispozici 5+kk s dvougaráží a podsklepením. Dům je vybaven rekuperací, vytápění zajištěno tepelným čerpadlem a podlahovým topením. Dům bude mít dřevěné podlahy, hliníková okna s trojsklem. Příprava pro venkovní žaluzie, příprava pro klimatizaci. Na pozemku bude osazena retenční nádrž, kterou lze využít pro budoucí zálivku prostorné zahrady.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

Parametry domu

Cena
36 950 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Blažimská, Praha 4 - Chodov
ID
C5
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Projekt
Plocha užitná
295 m2
Typ objektu
Patrový
Podlahová plocha
295 m2
Plocha nemovitosti
653 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Tomáš Šenovský Rezidence Chodovec

Tomáš Šenovský Rezidence Chodovec

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Praze 4?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu