Prodej bytu 2+kk, Brno, 43 m2 (ID: 3609164)

Brno-Bohunice

6 784 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 30 320 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Brně

Informace k bytu

Byt plný světla, klidu a chytrých řešení – to je byt č. 301 v Edison House.

Tento výjimečný byt 2+kk s lichoběžníkovým půdorysem nabízí světlo ze dvou světových stran a chytré rozvržení s dostatkem úložného prostoru. Ideální pro aktivní pár nebo jednotlivce, kteří chtějí žít pohodlně a stylově.

Součástí bytu je bohatě vybavený SMART systém LOXONE, který se stará o komfort, zdravé prostředí i bezpečí. Automatická ventilace zajistí čerstvý vzduch bez nutnosti otevírat okna – neruší vás tak hluk zvenčí a spíte v tichu, s dokonale vyčištěným vzduchem bez pylů a prachu.

Chytrá světla, předokenní žaluzie, rekuperace i dochlazování – to vše už je zahrnuto v ceně bytu, stejně jako kvalitní materiály a precizní zpracování.

Edison House není jen moderní bydlení – je to životní styl. Dům je navíc energeticky mimořádně úsporný (PENB: A), což znamená nižší náklady a vyšší hodnotu do budoucna.

Ideální pro bydlení, skvělé jako investice.
Byt č. 301 si zamilujete – přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

Parametry bytu

Cena
6 784 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
17. 6. 2025
Adresa
Brno-Bohunice
ID
202402
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Patro
3. z 5
Vybaveno
Ne
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
43 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Balkon
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Estarea

Libušina třída 826/23, Brno

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 18 lidí

Prodejce

Jan Veselý

Jan Veselý

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Brně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu