Prodej podílu pole, Střížovice, 4937 m2 (ID: 3676220)

Střížovice

Rezervováno
174 783 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Střížovicích

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji podíl 1/6 na parcelách zemědělské půdy v katastrálním území Střížovice u Kvasic, okres Kroměříž, zapsané na LV 93 a LV 314. Celková výměra prodávaného podílu činí 4 937 m2, z toho:

Orná půda: 4 472 m2
Trvalý travní porost: 295 m2
Ostatní plocha: 170 m2
Parcelní čísla pozemků:

LV 93: parcely č. 100/1, 100/2, 101, 329
LV 314: parcely č. 148, 150/2

Pozemky mají úrodnou ornou půdu s bonitou BPEJ 10.08 Kč/m2, což zajišťuje vysoký výnos a stabilní produkci. Tato oblast je vhodná pro zemědělskou činnost, ale také jako výhodná investiční příležitost díky kvalitě půdy a její dlouhodobé hodnotě.

Investice do zemědělské půdy je zárukou bezpečného uložení financí s potenciálem růstu hodnoty v budoucnu.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. V uvedené ceně je zahrnuta provize a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Parametry pozemku

Stav
Rezervováno
Cena
174 783 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
5. 5. 2025
Adresa
Střížovice
ID
6684-1
Plocha pozemku
4937 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

MojePole.cz

Revoluční 1003/3, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 23 lidí

Prodejce

Josef Čermák

Josef Čermák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky podílu polí v Střížovicích (okr. Kroměříž)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu