Starovická, Hustopeče
Pokud nechcete bydlet v rušném a přelidněném Brně, ale kvůli práci a školám zas ne moc daleko od Brna…, můžete najít svoje vysněné bydlení v klidné rezidenční čtvrti menšího města. Nabízíme k prodeji byt 2+kk s lodžií, který najdete v moderní novostavbě čtyřpodlažního bytového domu s výtahem.
___ Tento moderní byt s celkovou plochou 55,6 m², označený kódem 1.05, je umístěn v 1. nadzemním podlaží s okny orientovanými západním směrem do klidného vnitroparku. Z prostorné předsíně (6,2 m²) vejdete do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (20 m²) a do ložnice (13,3 m²). Skvělé je, že do samostatné lodžie (4,4 m²) můžete prosklenými francouzskými okny vejít z obou pokojů. Z předsíně vedou dveře také do prostorné šatny (4,0 m²), která lze využít i např. jako pracovna či dětský pokojík a herna. Výhodou bytu je rovněž skutečnost, že je zde koupelna s vanou (4,1 m²) a samostatné WC (1,4 m²).
___ Skutečně pěkný a velkými okny prosvětlený byt, je vybaven ve vysokém standardu. Vytápění a ohřev TUV je řešeno plynovými kondenzačními kotly umístěnými v suterénu domu a v bytech rovněž klimatizační jednotkou, která v létě chladí a v zimních měsících je schopna prostory vytápět. Vstupní dveře s bezpečnostním kováním, vnitřní dveře s obložkovou zárubní. Plastová okna s izolačním trojsklem, plovoucí podlahy s vysokou odolností. Značkové vybavovací předměty v koupelně, velkoformátová keramická dlažba i obklady. Příprava na instalaci kuchyňské linky (kuchyně není v ceně). Tento pěkný byt si můžete formou klientských změn doladit přesně podle vašich představ. K bytu je také možné zakoupit garážové stání v suterénu domu, nebo venkovní parkovací stání. Nízké provozní náklady na bydlení, a to jak díky jeho uspořádání, tak i díky použitým materiálům. Dům je zařazen v energetické třídě B, tedy velmi úsporný.
___ Nabízený byt je součástí projektu „Byty V Aleji, Hustopeče“, tj. výstavby 2 bytových domů, každý se 42 byty, v ulici Alejní. První bytový dům „Starovická“ už je dostavěn a téměř kompletně vyprodán. Výstavba II. etapy projektu „Dům U Větrolamu“ byla zahájena a nastěhování bude možné v létě 2027. Na obrázcích najdete vizualizace, ale i fotografie prvního domu Starovická. Veškeré informace k projektu Nove Byty v Aleji najdete na internetu.
___ Pokud hledáte pro svoji rodinu perfektně vyřešené bydlení ve města s kompletní občanskou infrastrukturou a vynikající dopravní dostupností, jste na správné adrese. Úřady, instituce, banky, školy, nákupní centra, kino, sportovní hala i koupaliště s krytým bazénem – vše kousek od domu. Nájezd na D2 2 minuty, u brněnské Olympie jste za čtvrt hodiny. Pálava a Novomlýnské nádrže na dohled, cyklistické stezky, mandloňové sady s rozhlednou a spousta vinných sklípků všude kolem.
___ V tomto domě si však můžete najít i další zajímavé byty všech velikostí, některé i s nadstandardní luxusní výbavou a úžasným výhledem. Prodej jde rychle, aktuálně je již čtvrtina bytů rezervována. Ozvěte se nám, dozvíte se víc.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Mgr. Jan Jordán
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Hustopečích?