Zeyerova, Mariánské Lázně, Úšovice
Reality Crystal Vám exkluzivně zprostředkuje prodej kompletně vybavené, luxusní bytové jednotky 2+kk ve 3. NP o rozloze 52 m², v Rezidenci Ferdinand na Zeyerově ulici v Mariánských Lázní. Bytový dům je nově postavený, byl kolaudován v roce 2018, má výtah a jedná se o zděnou stavbu. Topení a ohřev vody je elektrické.
Dům se nachází v exkluzivní lokalitě Mariánských Lázní, je na kraji lesa v docházkové vzdálenosti od Ferdinandovo pramene, přímo nad parkem. Areál domu je oplocený.
Mariánské Lázně jsou nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských, lázeňských měst. Od roku 2021 jsou na seznamu Světového dědictví UNESCO, v roce 2023 se staly klimatickými lázněmi a je tím oficiálně potvrzena kvalita místního klimatu. Mariánské Lázně patří mezi největší evropská, zahradní města, jsou vyhlášeny nejen svými léčivými prameny, ale také krásnou architekturou a kulturním vyžitím.
Golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně se nachází cca 4 km od domu.
V případě zájmu o další informace, nebo prohlídku, neváhejte a kontaktujte uvedeného makléře.
Oty Pavla 403, Velká Hleďsebe
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Naďa Holubová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Mariánských Lázních?