Slezská, Praha, Vinohrady
Klimatizovaný, zrekonstruovaný byt 3+kk (2 ložnice, 1 koupelna), o celkové rozloze 97 m2, je situovaný v 7. patře zrekonstruované rezidenční budovy s výtahem, s možností využití společné zahrady pro rezidenty ve vnitrobloku, se nachází v oblíbené lokalitě na Praze 3 Vinohrady, ve Slezské ulici.
Interiér bytu je nezařízený a dispozice bytu se sestává ze vstupní chodby, se vstupem do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (vybaveným lednicí s mrazákem, varnou deskou, troubou a myčkou), dále 2 samostatných ložnic, koupelny s vanou, samostatné toalety a komory. V jedné z ložnic je vstup na malý balkón. Na podlaze jsou parkety. Klimatizace, alarm, v oknech zabudované venkovní rolety. Výhodou je také prostorná tichá zahrada situovaná ve dvoře k užívaní pro nájemce.
Dům se nachází v oblíbené rezidenční čtvrti na Vinohradech. Vynikající občanská vybavenost poskytuje rezidentům komfortní bydlení (nákupní centrum Flora, farmářské trhy na Nám. Jiřího z Poděbrad, velký výběr různých kvalitních restaurací, bistra, kavárny, obchody s delikatesy i farmářské obchody, kino, skvělé butiky na Vinohradské nákupní ulici a mnoho dalšího). Výborná dopravní dostupnost, stanice metra Flora (metro A) nebo tramvajová zastávka Radhošťská nebo Flora je jenom pár minut chůze od domu.
Poplatky za služby spojené s užíváním bytu činí 3 500 Kč / měsíc. Energie za byt (elektřina a plyn) hradí nájemce přímo dodavatelům služeb. Vratná kauce 2 měsíční nájmy. Provize RK.
K dispozici od 1.7.2025, prohlídky možné po dohodě.
Vinohradská 939/39, Praha, Vinohrady
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Eva Cinculová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Praze 3?