Prodej chaty, Boršov nad Vltavou - Jamné, 40 m2

Boršov nad Vltavou, Jamné

999 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 4 465 Kč /za měsíc

(Cena zahrnuje veškerý právní servis, poplatek za návrh na vklad na KN a provizi RK.)

Prémioví partneři v Boršově nad Vltavou

Informace k domu

Dobrý den,
jsem velmi ráda, že vám mohu představit tuto útulnou a udržovanou dřevěnou chatičku s verandou a terasou, která se nachází uprostřed hezkého smíšeného lesa v klidné chatové oblasti Jamné u Boršova nad Vltavou, kde budete mít i možnost koupání, rybaření, houbaření, a dalších aktivit v přírodě. A to vše v dojezdové vzdálenosti od města České Budějovice (15 min. autem) nebo Český Krumlov (25 min. autem). Rekreační chata bude vaším ideálním novým místem pro trávení volných víkendů, nebo klidně i celého léta. Zázemí chatičky je na to plně připravené.

Uvnitř chaty naleznete vstupní verandu s posezením a krbem, kuchyni s jídelnou a kamny, obývací pokoj s místem na spaní a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Součástí chaty jsou i menší technické prostory pro uskladnění nářadí nebo zahradního vybavení. Voda je zajištěna z vlastní kopané studny a odpad je sveden do jímky. Díky dvěma topným tělesům (krb na verandě a kamna uvnitř) je chata plně obyvatelná během jarních, letních i podzimních měsíců.

Veškeré vybavení na fotografiích je součástí prodeje a proto jsou prostory plně připraveny pro vaše rekreační potřeby. K chatě je možné využívat lesní pozemek v okolí o výměře cca. 170 m2, který stávající majitelé hezky udržovali. Na tomto pronajatém pozemku najdeme terasu na grilování, dřevník/kůlnu a suchý WC pro případ nouze.

Rekreační stavby v okolí v této chatové oblasti stojí v obklopení sdíleného pozemku ve vlastnictví fyzické osoby. Každá stavba má s tímto vlastníkem tedy uzavřenou smlouvu o užívání vyhrazené části pozemku okolo vlastních chat a i pozemku pod chatami. Stávající majitelé mají nájemní smlouvu platnou za částku cca. 3.300,- Kč/rok. Mimo jiné předkupní právo k odkupu pozemku pod chatou vám zajistí klid v budoucnosti. Tzn. že až se vlastník pozemku jednou rozhodne pro prodej, je dle práva nucen nejprve pozemky pod chatami nabídnout jednotlivým vlastníkům.

K chatové oblasti Jamné se pohodlně dostanete po obecní asfaltové cestě, kdy při vjezdu do lesa začíná lesní zpevněná cesta až k chatě - také obecní. Kdybyste pokračovali dál po cestě dolů, dojeli byste až k řece Vltava k jezu "U Rybů". Jsou zde dva kempy s možností se v sezóně i občerstvit.
Toto místo je v létě ideálním na koupání a rybaření. Podél řeky Vltava vede také moc hezká stezka až do Boršova nad Vltavou. Další možností, jak víkend využít naplno, může být třeba výlet na zříceninu hradu Dívčí Kámen nebo na zámek Český Krumlov, či pro aktivnější výlet může být tou správnou volbou výšlap na Kleť.

Nemovitost je jinak plně připravena pro nové majitele a neváznou na ni žádná věcná břemena, či věcná omezení, která by bránila v užívání této nemovitosti. Stavba je zapsána na č. LV 314 v k.ú. Záhorčice u Vrábče.

Tak pokud vás vše zaujalo a rádi byste se dozvěděli více informací, určitě se mi ozvěte a já vám zašlu kompletní prezentaci včetně technických parametrů. Mějte se hezky a těším se na slyšenou a na viděnou na prohlídce, Anika Bártlová, Bartlgroup.

Parametry domu

Cena
999 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje veškerý právní servis, poplatek za návrh na vklad na KN a provizi RK.
Aktualizováno
23. 5. 2025
Adresa
Boršov nad Vltavou, Jamné
ID
16021
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Užitná plocha
40 m2
Zastavěná plocha
44 m2
Podlahová plocha
40 m2
Plocha pozemku
44 m2
Plocha zahrady
170 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Jímka
Komunikace
Asfaltová, Zpevněná
Doprava
Autobus
Voda
Studna
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Anika Bártlová

Anika Bártlová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Boršově nad Vltavou?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu