Eliášova, Praha 6
Nabízíme Vám jedinečnou příležitost k pronájmu exkluzivního, částečně zrekonstruovaného bytu 3+1 s užitnou plochou 100 m² v atraktivní lokalitě Prahy 6 – Bubeneč, v klidné a upravené ulici Eliášova lemované stromy. Byt je připravený k okamžitému nastěhování a nachází se ve 2. nadzemním podlaží pečlivě udržovaného, rekonstruovaného domu s výtahem, který je k dispozici i do sklepa. Velkým benefitem je dvorek ve vnitrobloku, ideální k relaxaci.
Dispozice a vybavení
Prostorný byt nabízí pohodlné a funkční dispoziční řešení:
- Velká vstupní hala s dostatkem úložného prostoru, ze které vedou samostatné vstupy do všech místností.
- Tři neprůchozí a světlé pokoje s vysokými stropy a velkými okny, které zajišťují dostatek denního světla a pocit vzdušnosti.
- Moderní kuchyně s novou kuchyňskou linkou, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, odsavačem par a lednicí.
- Velká koupelna, vybavená opravdu prostorným sprchovým koutem, stylovým umyvadlem a prostorem pro pračku.
- Samostatné WC s umyvadlem pro maximální komfort.
- Praktická komora pro uskladnění sezonních věcí nebo domácích potřeb.
- Nové podlahové krytiny ve všech obytných místnostech, čerstvě rekonstruované jádro (koupelna, WC, kuchyně).
Lokalita
Bubeneč je vyhledávanou rezidenční částí Prahy 6 s vynikající občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností. Byt se nachází jen 300 m od stanice metra A Hradčanská a 600 m od metra Dejvická, v bezprostřední blízkosti jsou také tramvajové zastávky. Vedle domu se rozprostírá park, ideální na procházky či sportovní aktivity.
V okolí najdete množství kvalitních restaurací, útulných kaváren, stylových bister, bio a bezobalových obchodů, supermarket, poštu i lékárnu. Milovníci přírody a aktivního odpočinku ocení blízkost parků Stromovka a Letenské sady a na Pražský hrad dojdete pěšky za pár minut.
Další informace
- Nájemné: 36 000 Kč/měsíc + poplatky za energie.
- Vratná kauce: 50 000 Kč.
- Provize realitní kanceláři: 45 000 Kč.
- Stav objektu: Velmi dobrý, byt po částečné rekonstrukci, připravený k okamžitému nastěhování.
- Výtah v domě, přístup i do sklepa.
- Majitel preferuje dlouhodobý pronájem.
Tento byt je ideální volbou pro rodinu, páry nebo náročné jednotlivce, kteří hledají klidné a příjemné bydlení v jedné z nejatraktivnějších částí Prahy.
Neváhejte a domluvte si prohlídku – byty v této lokalitě jsou velmi žádané a rychle mizí z nabídky!
Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě kontaktujte.
Dana Beranová - REALITNÍ A DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MOZAIKA
Lorencova alej 1098, Lanškroun, Žichlínské Předměstí
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Dana Beranová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+1 v Praze 6?