Brno
Se souhlasem majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu částečně zařízený ateliér 2+kk v novém developerském projektu, který najdete v těsném sousedství historického centra města Brna, u nákupního centra Galerie Vaňkovka a ÚAN Brno - Zvonařka.
Moderní bydlení v centru, s výhledem do klidného vnitrobloku, k nastěhování od 1.7.2025, s možností využití vnitřního parku/átria.
Vstupní hala, obývací pokoj s kuchyňským koutem (22,1 m2) s východem na balkon (5,4 m2), pokoj (11,2 m2), koupelna s WC, sklep.
Kuchyňská linka se spotřebiči (lednička s mrazákem, varná deska, digestoř, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka, dřez, baterie, stůl + 2x židle), obývací pokoj (sedačka), koupelna (sprcha, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo, závěsné WC, topný žebřík), chodba (skříně, pračka), světla, garnýže (záclony), venkovní žaluzie, balkon (posezení).
Možnost kabelové TV a internetu.
Náklady na bydlení cca 4.900,-Kč/měsíc - vyúčtovatelné dle skutečné spotřeby.
Majitel požaduje vratnou jistotu ve výši dvou měsíčních nájmů.
Lidická 2006/26, Brno, Černá Pole
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Tereza Komjaty
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Brně?