Bergerova, Praha, Kobylisy
Rádi bychom Vám představili tento komerční prostor k pronájmu v Praze, ideální pro obchodní činnost. Objekt se nachází v prvním nadzemním podlaží panelového domu a nabízí užitnou plochu o rozloze 39 m², je zde možnost pronajmout další prostor o totožné rozloze a ještě další prostor o rozloze 26 m². Všechny tři prostory jsou propojené, májí bez bariŕový přístup je možné tedy využít jejich plný potenciál. Prostory je ve velmi dobrém stavu, což zajišťuje příjemné prostředí pro vaše podnikání.
Tento obchodní prostor je vhodný pro různé typy obchodních aktivit, či jako ordinace a to vše díky své funkční dispozici a strategickému umístění. Nacházíte se v lokalitě s dobrou dostupností a potenciálem pro přilákání zákazníků a klientů. Patrový dům, ve kterém se prostor nachází, podporuje flexibilitu a možnost přizpůsobení interiéru podle specifických potřeb vašeho podnikání.
Celková měsíční cena pronájmu činí 13 000 Kč. Provozní náklady Vám sdělí makléř, který je kontaktní osobou u tohoto inzerátu.
Pokud Vás obchodní prostory zaujaly, neváhejte nám napsat nebo zavolat a rádi Vám vše ukážeme osobně.
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Petr Vladyka
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 8?