Pronájem bytu 3+kk, Praha - Střížkov, Šluknovská, 71 m2

Šluknovská, Praha, Střížkov

25 900 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Praze 9

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+kk a výměře 72m2 v ul. Šluknovská , Praha-Prosek.
Byt se nachází ve 3.patře s výtahem a je po kompletní renovaci (rok 2020).
Bude pronajímán částečně zařízený, k dispozici- kuchy(nská linka s indukčním sporákem, lednice s mrazákem, myčkou a pračkou.
Pokoje jsou neprůchozí WC a koupelna odděleny.
K nastěhování od 15.7.
Požadujem pouze slušné nájemníky, nekuřáky, bez domácích mazlíčků a max. 4 osoby.

Parametry bytu

Cena
25 900 Kč /za měsíc
Náklady na bydlení
5.890,- + elektřina na nájemce
Aktualizováno
14. 6. 2025
Adresa
Šluknovská, Praha, Střížkov
ID
SL7119
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
3.
Lokalita objektu
Sídliště
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
71 m2
Doprava
MHD, Autobus
Zdroj topení
Ústřední dálkové
Sklep
Lodžie

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Bohumír Kocián

Bohumír Kocián

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Praze 9?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu