Kollárova, Plzeň, Jižní Předměstí
Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu krásný byt č. 8, o velikosti 2+kk v Kollárově ulici v Plzni s užitnou plochou 77 m². Byt se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu ve velmi dobrém stavu. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem, koupelnou s vanou, na podlahách položena dlažba a krytina PVC. Nájemce si na sebe přehlásí EE.
Jednou z předností tohoto bydlení je balkon, který nabízí možnost relaxace a odpočinku na čerstvém vzduchu. Byt je ideálně situován tak, aby budoucím nájemníkům poskytoval dostatek prostoru pro pohodlné bydlení v příjemném prostředí.
Nájemné činí 14 500 Kč měsíčně. K tomu je potřeba přičíst zálohy na služby ve výši 3 000 Kč měsíčně. Před nastěhováním je splatná vratná kauce ve výši 43 500 Kč. Nastěhování je možné od 16. června 2025.
V případě zájmu o prohlídku bytu volejte 603 738 058.
Veleslavínova 17, Plzeň
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 7 lidí
Denisa Ratajová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Plzni?