Sveti Vlas
Představujeme vám ke koupi výjimečný apartmán o dispozici 2+kk a celkové ploše 65 m², který se nachází ve 2. podlaží šestipatrového rezidenčního komplexu Dolce Vita 2, situovaného v první linii u moře v nejprestižnější části letoviska Sveti Vlas. Z prostorné terasy se otevírá úchvatný výhled na moře, který promění každý den v zážitek.
Dispozice zahrnuje:
světly obývací pokoj s kuchyňským koutem
ložnici s vlastní koupelnou a toaletou
druhou samostatnou koupelnu
velkou terasu s přímým výhledem na moře
Komplex Dolce Vita 2:
styl: moderní středomořský resort
celoroční provoz
bazén, relaxační zóna, dětské hřiště, restaurace
24h ostraha, soukromé parkoviště
roční poplatek za údržbu: 650 €
Sveti Vlas – místo, kde moře potkává hory
Letovisko Sveti Vlas leží na úpatí pohoří Stárá planina a je vzdáleno pouze 4 km od rušného Slunečného pobřeží a 13 km od historického Nesebaru. Kombinace mořského a horského klimatu má blahodárný vliv na zdraví a lokalita je tak ideální pro celoroční pobyt.
Pláže jsou klidné, s jemným pískem i oblázky, s pozvolným vstupem do moře. Jižní orientace zaručuje spoustu slunce. Marina Dinevi – luxusní přístav s promenádou, restauracemi a kavárnami – je jen 2 minuty chůzí.
Klima je zde mimořádně příjemné. Zimy jsou mírné, léta nejsou příliš horká, a podzimy dlouhé a pokojné.
Investice s budoucností
Apartmány v Dolce Vita 2 se prodávají rychle a poptávka po pronájmu v této oblasti stále roste. Tato nemovitost je tak nejen krásným místem k životu či rekreaci, ale i zajištěnou a výnosnou investicí.
S MOJE NEMOVITOST U MOŘE kupujete nejen byt, ale i jistotu
Jsme Bulhaři, působíme celoročně přímo v Bulharsku. Poskytujeme kompletní servis od výběru a koupě až po převod, registrace, vybavení a správu. Víme, jak vám ušetřit starosti.
Kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si prohlídku, půdorysy i rezervaci této jedinečné nabídky.
Bubenská 122/20, Praha, Holešovice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Tsvetomir Zlatkovski
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk?