Štefánikova, Praha 5
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 4+1 110 m2 v osobní vlastnictví, Praha 5 – Smíchov, ul. Štefánikova. Slunný byt po částečné rekonstrukci se nachází v prvním patře domu v žádané lokalitě u Arbesova náměstí.
Dispozici bytu tvoří prostorný obývací pokoj rozdělený na dvě části, odpočinkovou a druhou s jídelním prostorem kde jsou krbová kamna, která vytváří příjemnou atmosféru při zimních večerech. Obě místnosti mají výhled na Štefánikovu ulici. Z delší chodby se vchází do opravdu prostorné kuchyně. Dále je zde ložnice a dětský pokoj se spacím patrem. Koupelna je se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.
Byt je v udržovaném původním stavu s drobnými rekonstrukčními zásahy, a tak se přímo nabízí možnost, vše upravit dle přání a potřeb budoucího majitele.
Dům po částečné revitalizaci (společné prostory, střecha a nový výtah). Nízké provozní náklady. Fungující SVJ.
Velmi žádaná lokalita pár metrů od Arbesova náměstí nedaleko Janáčkova nábřeží, lanovky na Petřín a v blízkosti Nákupního centra Nový Smíchov. Skvělé napojení MHD, ale na této adrese je centrum města na dosah. Veškerá občanská vybavenost je zde samozřejmostí a vše v pěším dosahu.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování.
Doporučujeme prohlídku.
Roztylské náměstí 393/35, Praha 4
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Martin Dohnal
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 4+1 v Praze 5?