Prodej pozemku pro bydlení, Hutisko-Solanec - Hutisko, 3269 m2 (ID: 3964620)

Hutisko-Solanec

6 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 29 051 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Hutisku

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 3 269 m2, který se skládá ze dvou stavebních parcel o celkové rozloze 2 356 m2 a navazujícího lesního pozemku o výměře 913 m2. Tato kombinace nabízí ideální propojení bydlení v klidném prostředí s přímým kontaktem s přírodou. 

Na jednom ze stavebních pozemků je již vybudována základová deska s připraveným projektem rodinného domu, což novému majiteli výrazně urychlí začátek stavby.

Pozemky jsou situovány v klidné lokalitě s dobrou dostupností a napojením na inženýrské sítě.

 . Do konce července 2025 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Parametry pozemku

Cena
6 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
1. 7. 2025
Adresa
Hutisko-Solanec
ID
132539
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha pozemku
3269 m2
Doprava
Dálnice, MHD, Autobus

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Karolína Výchopňová

Karolína Výchopňová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Hutisku?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu