Luční, Dubá
Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v 1. patře řadového domu bez výtahu v klidné části města Dubá. Dům je součástí malého společenství vlastníků tvořeného pouze čtyřmi bytovými jednotkami, což zaručuje příjemné a klidné bydlení.
Dispozice bytu :
kuchyně 19,8 m2, spíš 3,8 m2, koupelna 4,9 m2, WC 1,1 m2, chodba 5 m2, obývací pokoj 23,1 m2, pokoj 13,7 m2, ložnice 20,4 m2
Vytápění zajišťují nová krbová kamna s výměníkem (instalace v roce 2025), ohřev vody je řešen bojlerem. V domě je zavedená elektřina a k dispozici je i plynová přípojka ve spodním patře. Součástí domu je půda (220m2), kterou lze využívat společně s ostatními vlastníky.
Parkování je možné přímo před domem nebo na dvoře. Ve společných prostorech domu se nachází garáž, která oficiálně není přiřazena k bytu, nicméně je zde dlouhodobá dohoda mezi sousedy, že tato garáž náleží právě k tomuto bytu a ostatní mají jiné společné části domu.
Lokalita :
Dubá je město obklopené přírodou v srdci CHKO Kokořínsko–Máchův kraj. V místě najdete základní občanskou vybavenost – obchody, školu, školku, poštu i lékárnu. V okolí jsou krásné přírodní lokality vhodné k výletům i sportu. Výborná dostupnost do České Lípy (cca 20 minut) a také do Prahy (cca 55 minut jízdy autem).
Energetický štítek zatím nebyl dodán, proto uvádíme dle zákona nejnižší třídu G.
Pro více informací či sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
U Synagogy 2983, Česká Lípa
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Marcel Minařík
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Dubé?