Pronájem bytu 1+1, Ostrava, Aloise Gavlase, 33 m2

Aloise Gavlase, Ostrava, Dubina

9 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby + provize RK)

Prémioví partneři v Ostravě

Informace k bytu

Nabízím k pronájmu luxusní byt 1+1 po kompletní rekonstrukci na ulici Aloise Gavlase v Ostravě Dubině.

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

- budete prvním podnájemníkem
- kompletně vybavená kuchyně
- krásná koupelna

Vítáme vás v bytě, který prošel kompletní rekonstrukcí! Útulný byt o dispozici 1+1 je připraven splnit vaše přání po ideálním bydlení. A co všechno nabízí?

Vaření je zábava v plně vybavené kuchyni vybavené vestavnými spotřebiči. Indukční varná deska, odsavač par, horkovzdušná trouba, myčka nádobí nebo lednice. Nechybí místo na jídelní stůl a židle. A to není vše, pořádný relax zažijete v krásné koupelně, která nabízí prostorný sprchovací kout, praktickou vestavěnou skříň na prádlo včetně pračky a umyvadlovou skřínku.

Do obývacího pokoje umístíte sedačku, konferenční stolek a televizi. Praktickou vychytávkou je spací kout, takže vám nechybí ani potřebné soukromí. Úložného prostoru není nikdy dost, proto je v chodbě vestavěná šatní skříň. Orientace oken je na jihovýchod a za dobrého počasí uvidíte dokonce Lysou horu. Byt se nachází v 7.NP/8 domu s bezbariérovým přístupem.

V místě najdete vše potřebné. Supermarket Albert a BILLA, zastávku MHD, restaurace nebo cyklostezku. Na procházku nebo zaběhat si můžete zajít do nedalekého Bělského lesa. Parkování přímo před domem nebo na nedalekém velkokapacitním parkovišti.

Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat podnájemce na základě jím zvolených kritérií.

Nájem: 9.500,- Kč
Zálohy na služby: 1.530,- Kč ( studená voda: 300,- na osobu | teplá voda: 500,- na osobu | teplo: 600,- | úklid: 80,- | výtah: 50,- )
CELKEM měsíčně: 11.030,- Kč
Kauce: 23.000,-Kč
Provize RK: 6.050,- vč. DPH
Elektřinu a plyn si podnájemník přihlásí na sebe. Orientační výše elektřiny 800,- Kč měsíčně.

Parametry bytu

Cena
9 500 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ služby + provize RK
Aktualizováno
8. 7. 2025
Adresa
Aloise Gavlase, Ostrava, Dubina
ID
335
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
7. z 8
Vlastnictví
Družstevní
Užitná plocha
33 m2
Podlahová plocha
34 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Doprava
MHD
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Sklep
Výtah
Bezbarierový přístup
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Tereza Klozíková

Tereza Klozíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu