Kadaň
Pronájem bytu 1+KK , který se nachází v 1. patře zatepleného panelového domu v ulici Na Podlesí 1449, Kadaň.
Jedná se o pěkný byt v klidném domě. Je zde kuchyňská linka, sporák, sprchový kout, umyvadlo a WC. Na podlahách je položeno lino. Byt je volný k nastěhování IHNED.
Profesionální přístup k nájemníkům, smlouva a vyúčtování záloh je samozřejmostí. Cena pronájmu je 8 800, Kč/měsíc za 1 osobu. Zálohy na služby spojené s užíváním bytu činí 1 200, Kč, za každou další osobu se připočítává 700, Kč. Elektřina a plyn jsou zavedeny, pouze se přepíší na nájemníka zálohy si nájemce určí sám.
Je zde nutno složit 12 000, Kč kauci, poplatek za zprostředkování pronájmu ve výši 10 000, Kč a nájemné včetně záloh dle počtu osob.
17. listopadu 4562, Chomutov
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 5 lidí
Petra Hradecká
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Kadani?