Prodej chaty, Blansko, 24 m2

Blansko

1 400 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 6 257 Kč /za měsíc

(včetně provize)

Prémioví partneři v Blansku

Informace k domu

Objevte kouzlo příjemného odpočinku v oblíbené zahrádkářské lokalitě "Ve Žlíbkách" v Blansku, kde na vás čeká s láskou udržovaná zahrada se zděnou chatou.

Celková plocha prodávaných parcel činí 277 m2, což poskytuje dostatek prostoru pro zahradničení nebo trávení času s rodinou a přáteli.

Částečně podsklepená chata má číslo evidenční a prošla v roce 2010 kompletní rekonstrukcí. Chata nabízí útulné zázemí a také prostornou verandu s výhledem do okrasné zahrady, která vás okouzlí svou krásou a rozmanitostí.

Chata je napojena na elektřinu a na zahrádce je vlastní čerpadlo k čerpání závlahové vody, což usnadňuje péči o zahradu. Chemické WC se nachází ve sklepě. Chata se nabízí částečně vybavená.

K pozemku se dostanete po upravené pěšině a kousek od chaty najdete studánka s pitnou vodou (dle informací prodávajících).

Tato chata se zahradou je ideální volbou pro ty, kteří hledají únik od každodenního shonu a chtějí si užívat přírodu, zahradničení a kde zapomenou, že jsou přímo ve městě.

Nezmeškejte tuto příležitost a přijďte se podívat na místo, které může být vaším novým víkendovým útočištěm.

Zavolejte, napište. Budu se na vás těšit na prohlídce.

Parametry domu

Cena
1 400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize
Aktualizováno
10. 7. 2025
Adresa
Blansko
ID
25010692
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
24 m2
Plocha pozemku
277 m2
Plocha zahrady
253 m2
Elektřina
230V
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Neupravená
Doprava
Vlak, Silnice, MHD
Sklep

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Silvie Hynštová

Ing. Silvie Hynštová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Blansku?

Top nabídky

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu