Prodej zahrady, Ústí nad Labem, Žitná, 652 m2

Žitná, Ústí nad Labem

1 820 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 8 134 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Ústí nad Labem

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k pozemku

Prodej zahrady, 652 m², Ústí nad Labem, ul. Žitná

Vítejte v Ústí nad Labem, městě obklopeném krásnou přírodou. Právě zde pro vás mám zahradu, jejíž součástí nejsou jen jedna, ale hned dvě útulné chaty – ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Ačkoliv se nemovitost nachází v městské části Mojžíř, která bývá často spojována s méně lichotivou pověstí, tato klidná lokalita s rodinnými domy s tím nemá nic společného. Čeká vás tu klid, soukromí a pohoda.

Obě chaty jsou zděné, zateplené a poskytují komfort i v horkých letních dnech. Obklopuje je prostorná a pečlivě udržovaná zahrada, ideální pro volnočasové aktivity. Najdete zde vzrostlé stromy, keře poskytující příjemný stín i květinové záhony, které dodávají prostoru kouzlo a útulnost.

Zahrada je jako stvořená pro grilování s přáteli, rodinná setkání nebo pěstování vlastní zeleniny či bylinek.

Zaujalo vás to? Tak mi zavolejte – rád vás tímto kouzelným místem osobně provedu.

Parametry pozemku

Cena
1 820 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 7. 2025
Adresa
Žitná, Ústí nad Labem
ID
911989
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha pozemku
652 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Sebastian Davenet

Sebastian Davenet

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Ústí nad Labem?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu