Prodej bytu 2+1, Ostrava, Muglinovská, 88 m2 (ID: 3994767)

Muglinovská, Ostrava, Přívoz

3 470 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 15 509 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Ostravě

Informace k bytu

Nabízíme vám velkometrážní byt v osobním vlastnictví, dispozice 2+1 s lodžií, 88 m2, situovaný do 2NP/6NP cihlového domu s výtahem, ulice Muglinovská, Ostrava - Přívoz.
Nabízený byt je pouze po drobných úpravách. Byt je prostorný a všechny místnosti v bytě jsou neprůchozí - přístupné z široké čtvercové předsíně. Součástí bytu je také komora i spižírna. V obývacím pokoji najdeme rovněž původní kachlová kamna. Okna bytu jsou orientována na severozápad a jihovýchod. Prostorná lodžie bytu je zazděná a opatřena plastovým oknem. Topení a ohřev teplé vody v bytě zajišťuje plynový kondenzační kotel.
Byt je vhodný k rekonstrukci, dle vlastních představ. Díky cihlové konstrukci domu se zde nabízí široké možnosti úprav stávající dispozice i případnou změnu na 3+kk.
Rušná část obce s velmi dobrou dopravní dostupností. Byt je vhodný také jako investiční nemovitost na případný pronájem (předchozí nájemce zajišťoval majiteli čistý měsíční výnos 16.000,-).

Parametry bytu

Cena
3 470 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 7. 2025
Adresa
Muglinovská, Ostrava, Přívoz
ID
25133/RC
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
2. z 6
Vybaveno
Ne
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
88 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Doprava
Vlak, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
Plynový kondenzační kotel
Zdroj teplé vody
Plynový kondenzační kotel
Sklep
Lodžie
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

FAVORIT REAL rekonstrukce

Poděbradova 1239/43, Ostrava, Moravská Ostrava

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

René Čermák

René Čermák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu