Borotice, Čelina
Nabízíme k prodeji kouzelnou rekreační chatu v obci Čelina, okres Příbram.
Chata je dřevostavba na zděné podezdívce, dispozice je 2+1 s plochou 58 m² + sklep 20 m2 a půda na uložení věcí 25 m2. Nachází na prostorném pozemku o rozloze 1511 m², což je ideální místo pro rodiny s dětmi, které hledají bezpečné a klidné prostředí pro své každodenní radosti a aktivity, na zahradě bazén 7x3 m s hloubkou 1,6 m je zastřešený, který jistě oceníte během letních měsíců.
Chata má novou elektroinstalaci v mědi, střechu po rekonstrukci ( 3 roky), napojení na vodu ze studny (pomáhá dárling – tlakové čerpadlo), studna kopaná.
Pozemek oplocen, udržovaná zahrada. Stavba je vybavena krbem, a kamny na tuhá paliva, které vám během chladnějších měsíců nabídne útulnou atmosféru.
Napojeno na elektrickou síť a internet. Odpad řešen jímkou.
Chata stojí v klidné části obce, v okolí pár sousedů, louky a les. Pokud Vás nebude bavit se koupat v bazénu, můžete vyrazit k vodní nádrži Slapy vzdálené 1,8 km. Nebo autem 14 min (11 km) na Živohošť.
Bus zastávka 600 m, přímí spoj do Prahy na Smíchovské nádraží.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
ČESKÁ REALITNÍ SPOLEČNOST, s.r.o.
Náchodská 1880/113, Praha, Horní Počernice
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Pavel Michl
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Boroticích (okr. Příbram)?