Prodej bytu 2+kk, Sveti Vlas, Bulharsko, 95 m2 (ID: 4013177)

Sveti Vlas

133 000 € /za nemovitost
Prémioví partneři

Informace k bytu

Představte si místo, kde každý den začíná vůní moře a končí šuměním vln…
Kde se terasa stává vaší soukromou vyhlídkou na nekonečné modré obzory a slunce vás vítá se stejnou vřelostí jako domov sám.
Tohle není sen. To je váš nový apartmán ve Sveti Vlas – místě, kde život běží klidnějším tempem a každá chvíle voní po dovolené.

Prostorný a připravený na život

Tento útulný apartmán 2+kk o velkorysé ploše 108 m² se nachází v 1. podlaží budovy, jen 200 metrů od pláže. Je kompletně vybavený a připravený pro vaše okamžité užívání – ať už hledáte rekreační útočiště, stálé bydlení, nebo investici.

Co vás čeká:

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, velká terasa s výhledem na moře

Plocha: 108 m²

Stav: výborný, kompletně zařízený

Výhled: přímý na moře

Poplatky za údržbu: žádné

Parkování: veřejné v okolí

Vzdálenost k moři: 200 m

Proč právě Sveti Vlas?
Městečko leží na slunečném úbočí pohoří Stará Planina, odkud se vine výhled na klidné Černé moře.
Oproti rušnému Slunečnému pobřeží nabízí harmonii, čisté pláže a zdravé klima. Ideální pro rodiny, seniory i všechny, kdo hledají víc než jen letní únik.
Navíc jste jen kousek od historického Nessebaru (UNESCO), kde se snoubí starověká krása s bulharskou pohostinností.

Léto je tu dlouhé, podzim teplý, zima mírná a vzduch osvěžující po celý rok.

Perfektní pro:

osobní užívání

rekreaci

pronájem a investici

V okolí najdete:

obchody a tradiční trhy

restaurace s výhledem na moře

lékárny, MHD, školky

sportovní aktivity, přístav, pláže

Zaujala vás tahle nabídka?
Ozvěte se mi. Apartmán vám osobně představím a postarám se o celý průběh koupě – bezpečně, spolehlivě, bez starostí.

S MOJE NEMOVITOST U MOŘE je koupě v Bulharsku jednodušší, než si myslíte.
Vaše místo u moře je blíž, než se zdá.

Parametry bytu

Cena
133 000 € /za nemovitost
Aktualizováno
11. 8. 2025
Adresa
Sveti Vlas
ID
F18445
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
1. z 4
Vybaveno
Ano
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
95 m2
Podlahová plocha
108 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální elektrické
Telekomunikace
Telefon, Internet
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Terasa
Výtah

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Moje nemovitost u moře

Bubenská 122/20, Praha, Holešovice

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Angelina Vasileva

Angelina Vasileva

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu