Prodej podílu pole, Jenštejn, 955 m2

Jenštejn

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Jenštejně

Informace k pozemku

Likvidační správce JUDr. Michal Novák nabízí ke koupi níže uvedený majetek, a to:
- spoluvlastnický podíl ve výši id. ½ vzhledem k celku na pozemku p.č. 100/2, v k.ú. Dehtáry, obec Jenštejn, zapsaný u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha-východ, na listu vlastnictví č. 160.

Jedná se o podíl na pozemku druhu orná půda o rozloze 1911 m2, zemědělský půdní fond. Jde tedy reálně o 955,50 m2 pozemku. Dle územního plánu jde o části zasahující do ploch zejm. ZK (zeleň krajinová) a AU (zemědělské všeobecné), tj. reálně tedy jde o polnosti a případně travní porost, pokud nedojde ke změně územního plánu.

Pozemek je nyní veřejně přístupný, proto nebudou prohlídky organizovány a zájemci se mohou se sami s pozemkem seznámit.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Aktualizováno
5. 9. 2025
Adresa
Jenštejn
Plocha pozemku
955 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

JUDr. Michal Novák

JUDr. Michal Novák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky podílu polí v Jenštejně?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu