9. května, Letonice
Hledáte cenově dostupné rodinné bydlení? Tento dům v centru Letonic je ideální alternativou k bytu – nabízí víc prostoru, víc soukromí a víc možností.
Nabízíme k prodeji rohový rodinný dům o dispozici 4+1, umístěný v klidné části centra obce Letonice. Jedná se o zděný dům z 30. let 20. století, který je podsklepený, má dvě nadzemní podlaží a využité podkroví s výstupem na balkón a na něj navazující prostor využitelný jako terasa.
Dispozice zahrnuje 3 obytné místnosti v přízemí (7,1 m2, 16,71 m2 a 19,26 m2) a jeden pokoj v podkroví (15,52 m2), kuchyni s jídelním koutem (17,80 m2), koupelnu (6,7 m2), samostatné WC a sklepní prostory (cca 27 m2). V patře se nachází balkón s výhledem do ulice a navazující prostor využitelný jako terasa (16 m2), která částečně nahrazuje dvorek či zahradu. V podkroví je navíc ještě z části volný půdní prostor vhodný pro rozšíření obytné plochy.
Celková podlahová plocha domu činí cca 130 m² (bez terasy), zastavěná plocha a pozemek 117 m². Dům je napojen na elektřinu, veřejnou kanalizaci i plyn.
Dům má plastová okna s dvojsklem, plynové ústřední topení s deskovými radiátory, koupelnu s rohovou vanou i sprchovým koutem, kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči.
V rámci udržovacích stavebních prací byly v roce 2020 provedeny tyto práce: vyvložkování komínu, rozvod elektřiny, rozvod vody v plastu, výměna bojleru na ohřev TUV.
Díky umístění v centru obce je v docházkové vzdálenosti obchod, škola, pošta i autobusová zastávka. Letonice jsou klidná obec se snadnou dostupností – 2 km od Bučovic, 8 km od Slavkova u Brna.
Parkování je možné přímo u domu. Přístup zajištěn po zpevněné obecní komunikaci.
Tato nemovitost je ideální volbou pro zájemce, kteří hledají kompromis mezi rodinným domem a prostorným bytem.
Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě, z organizačních důvodů však nejdříve od 2.9.2025.
Mášova 734/18, Brno, Veveří
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ing. Martin Ondrůšek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Letonicích?