Prodej pole, Leština u Světlé, 3848 m2

Leština u Světlé

188 552 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 843 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Leštině u Světlé

Informace k pozemku

Nabízím k prodeji zemědělské pozemky v okrese Havlíčkův Brod, v katastrálních územích Dobronice a Leština u Světlé. Pozemky jsou ve výlučném vlastnictví a jejich celková výměra činí 3 848 m².

Jedná se o:
k. ú. Dobronice, LV 656: parc. č. 62/95 – orná půda, 1 968 m²
k. ú. Leština u Světlé, LV 709: parc. č. 151/22 – orná půda, 1 880 m²

Přestože leží ve dvou katastrálních územích, na sebe přímo navazují a tvoří kompaktní celek. Lokalita se nachází u zpevněné cesty vedoucí z Dobronic do Leštiny u Světlé, což zajišťuje výborný přístup.

Staňte se členem MojePole Plus a získejte výhodné nabídky přímo do své e-mailové schránky. Pro nezávaznou poptávku využijte formulář dostupný na našich stránkách.

Pro více informací o těchto pozemcích mne kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Pozemky nabízím k exkluzivnímu prodeji v zastoupení vlastníka. Cena je uvedena včetně provize.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.

Parametry pozemku

Cena
188 552 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 11. 2025
Adresa
Leština u Světlé
ID
8371
Plocha pozemku
3848 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 18 lidí

Prodejce

Lucie Čermáková

Lucie Čermáková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje polí v Leštině u Světlé?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu