Šípková, České Budějovice 2
Výkup a prodej starého nábytku
Ráda bych vám nabídla jedinečnou příležitost pronájmu prostorné zahrady o rozloze 400 m2, která se nachází v klidné ulici Šípková v Českých Budějovicích. Zahrada je ideálním místem pro ty, kteří touží po útěku od shonu města a chtějí si užít klidnou rekreaci nebo se věnovat pěstování vlastních plodin.
Zahrada je plně oplocena, což zajišťuje vaše soukromí. Součástí pozemku je také praktický zahradní domek, který můžete využít pro uskladnění nářadí nebo jako malou dílnu.
Elektřina je na pozemku již zavedena, což vám poskytuje komfort a možnosti využití elektrických zařízení. Ačkoli není k dispozici městská voda, můžete využít vodu ze studny, což je ideální pro zalévání rostlin nebo jiné zahradní činnosti.
Tato zahrada je perfektní volbou pro zahrádkáře, milovníky přírody nebo rodiny, které hledají místo pro víkendové útěky.
Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat pro více informací nebo prohlídku. Měsíční nájem 4 500,- Kč. Provize RK 6 000,- Kč + DPH. Volné od 1.10.2025.
Pražská 99, České Budějovice 3
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Eva Kasandová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Českých Budějovicích?