Sadová, Karlovy Vary
Nabízíme k prodeji prostornou garsoniéru o výměře 50 m² po kompletní rekonstrukci, nacházející se v 5. patře bytového domu bez výtahu v ulici Sadová v Karlových Varech. Kompletní rekonstrukce v roce 2021 (včetně nové elektroinstalace a rozvodů vody).
Byt je plně zařízený moderním nábytkem a spotřebiči – kuchyňská linka s plynovým sporákem, elektrickou troubou, myčkou a lednicí, jídelní stůl se 4 židlemi, pohovka, dvoulůžko, noční stolky s lampičkami, TV se stolkem a pračka. Nová koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaleta je samostatná. Na podlahách jsou parkety, vytápění zajišťuje plynový kotel. Měsíční poplatky za služby a fond oprav činí 1.820 ,- Kč.
Nemovitost se nachází v lukrativní části města, v pěší dostupnosti kolonády a všech služeb. Nyní je byt pronajímán přes Airbnb, a je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak i jako investice s možností výhodného pronájmu.
Dr. Davida Bechera 903/19, Karlovy Vary
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 3 lidí
Miroslav Podivín
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Karlových Varech?