Nová Šárka, Praha, Liboc
Praha 6 - Liboc, ul. Nová Šárka - lokalita v těsné blízkosti ul. Evropské, Obory Hvězda a přírodní rezervace Divoká Šárka, se snadnou dostupností z ulice Evropská vozem či městskou hromadnou dopravou do centra či na letiště Václava Havla, cca 50 m od domu se nachází nová tramvajová trať se zastávkou Vlastina.
Kompletně nadstandardně zařízený byt 2 + kuchyně (60,10 m2) + balkon cca 2 m2 bude dokončen v průběhu podzimu 2025, vybavený italským nábytkem a nábytkem na míru, situovaný v 1. patře cihlového bytového domu bez výtahu.
Byt tvoří obývací pokoj (22 m2) s francouzským oknem - budoucím balkonem (bude dokončen v průběhu podzimu 2025), dále ložnice (15 m2) s prostornou vestavěnou skříní a nábytkovou sestavou na míru, koupelna s rohovou vanou, toaleta, komora a předsíň.
Další vybavení bytu: plně vybavená kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (varná deska, el. trouba, myčka, lednice, mrazák a mikrovlnka), dále je v bytě pračka se sušičkou, Tv, vnitřní žaluzie a sítě proti hmyzu, příprava pro vysokorychlostní internet (Pe3ny.net), dřevěné podlahy a dlažba, centrální vytápění.
K bytu náleží sklep o velikosti 2,40 m2.
Vhodné pro max. 2 osoby (pár), byt není určen na spolubydlení.
Volné od 01.11.2025.
Cena 20.000 Kč/měsíc + poplatky (služby 5.320 Kč/měsíc + elektřina 1.450 Kč/měsíc) + internet + provize RK 1 měsíční nájem.
Peněžní jistota (kauce) činí 2 měsíční nájmy.
Třída energetické náročnosti budovy je dle vyhlášky 78/2013 Sb. klasifikována jako E.
Za mlýnem 1596/3, Praha, Braník
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ing. Andrea Kublová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Praze 6?