Wassermannova, Praha, Hlubočepy
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi hezký byt o dispozici 2+kk se zahrádkou a parkovacím stáním v garáži.
Byt, který je orientovaný i se zahrádkou západním směrem do klidného vnitrobloku, je kompletně a velmi vkusně zařízený.
Po vstupu do bytu je k dispozici na pravé straně rozměrná vestavěná skříň s věšákovou stěnou, vlevo je vstup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou.
V neprůchozí ložnici je umístěná manželská postel, vestavěná skříň a komoda, to vše je barevně sladěno a působí tak velmi harmonicky.
Obývací pokoj, ze kterého je přístupná zahrádka, je vybavený rozkládací pohovkou, kobercem, konferenčním stolkem a jídelním stolem.
Kuchyňská linka v provedení světlých barev je rozměrově prostorná a dobře rozvržená.
Zahrádka s terasou, grilem a posezením Vám zajistí příjemný relax ať s ranní kávou, nebo při návštěvě Vašich přátel.
Parkovací místo je v kryté garáži.
Kompletní občanská vybavenost a příroda v docházkové vzdálenosti od domu.
Nájemné 23.000,-Kč/měsíc
Poplatky 3.500,-Kč/měsíc
Elektřina se přepisuje na nájemce
Kauce 30.000,-Kč
Provize 15.000,-Kč
V případě Vašeho zájmu Vás rád provedu prohlídkou.
Křižíkova 506/62, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Jan Šťástka
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 5?