Luďka Matury, Studánka
Přemýšlíte o investici peněz a nemůžete najít to pravé ořechové? Nebo snad hledáte startovací byt, kde začnete Váš nový život? Tak přesně to Vám zde nabízím.
Jedná se o byt o dispozici 1+1 ve druhém patře panelového domu. Tento byt už čeká, až mu nasadíte nový kabát, předěláte si ho k obrazu svému a můžete zde začít nový život.
A pokud někdo hledá investiční příležitost, pak i tato možnost se zde nabízí. Aktuálně je dlouhodobě obsazen nájemnicí, která v případě vzájemné dohody bude pokračovat dále.
Teď už je na Vás, kterou z možností si vyberete.
A co lokalita? Vše, co potřebujete máte vlastně přímo na dosah ruky. Pojďme si to ukázat - Chci vařit? Albert a Penny jsou cca 5 minut pěšky. Chci do restaurace? 5 minut pěšky. Jsem nemocný? Lékárna 5 minut pěšky. MHD, škola, školka hned v těsné blízkosti...prostě vše, na co si vzpomenete. Pro milovníky přírody je navíc v dosahu les, ideální pro procházky nebo sportovní aktivity na čerstvém vzduchu. A kdo má rád zvířátka, může vyrazit do nedalekého statku Apolenka.
Tak co říkáte, zaujala Vás tato nabídka?
Zavolejte mi a domluvíme společnou prohlídku. Budu se na Váš těšit, realitní makléřka Lenka Mazánková.
Pobřežní 620/3, Praha 8
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 6 lidí
Lenka Mazánková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+1 v Pardubicích?